Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (42 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Theme
cy: Thema

en: <none>
cy: <dim>

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Start
cy: Dechrau

en: Both
cy: Y ddau

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Recent
cy: Diweddar

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: minute
cy: munud

en: Apply
cy: Ceisio

en: ok
cy: iawn

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
