Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Theme
el: Θέμα

en: <none>
el: <κανένα>

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: hours
el: ώρες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term
el: Όρος

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: By
el: Από

en: Start
el: Αρχή

en: Both
el: Και τα δύο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
