Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Term
eu: Termino

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Both
eu: Biak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Recent
eu: Berriki erabiliak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: minute
eu: minutua

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Node author
eu: Nodoaren egilea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Alert
eu: Alerta

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: pages
eu: orriak

en: Asc
eu: Goraka
