Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
