Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (55 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Theme
gl: Tema

en: Issue
gl: Incidencia

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Term
gl: Termo

en: Authored by
gl: Creado por

en: By
gl: Por

en: Start
gl: Comezo

en: Both
gl: Ambos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Changed
gl: Cambiado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: ok
gl: correcto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Export results
gl: Exportar resultados

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Dark
gl: Escuro
