Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Both
gu: બંને

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Alert
gu: ચેતવણી
