Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (43 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: License
hr: Licenca

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Term
hr: Pojam

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: By
hr: Od

en: Start
hr: Početak

en: Both
hr: Oba

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Recent
hr: Nedavni

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Asc
hr: Uzlazno
