Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Authored on
kk: Уақыты

en: ok
kk: жарайды
