Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Dashboard
mn: Самбар
