Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: minute
my: မိနစ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
