Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
