Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: License
ug: ئىجازەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
