Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (56 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: License
vi: Giấy phép

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Theme
vi: Sắc thái

en: <none>
vi: <không>

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: hours
vi: giờ

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Desc
vi: Giảm dần

en: By
vi: Bởi

en: Start
vi: Khởi động

en: Both
vi: Cả hai

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: minute
vi: phút

en: minutes
vi: phút

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: All pages
vi: Tất cả các trang

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Editor
vi: Bộ soạn thảo

en: Offset
vi: Độ dịch

en: hide
vi: ẩn

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Alerts
vi: Báo động

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Alert
vi: Báo động

en: Classic
vi: Cổ điển

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Asc
vi: Tăng dần
