Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Node author
bo: སྦྲེལ་གནས་རྩོམ་མཁན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
