Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: License
et: Litsents

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Updated
et: Uuendatud

en: Theme
et: Teema

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Term
et: Termin

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: Both
et: Mõlemad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Recent
et: Hiljutised

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Changed
et: Muudetud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: ok
et: olgu

en: Offset
et: Nihe

en: Page path
et: Lehekülje teekond

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Alert
et: Hoiatus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Edited
et: Muudetud

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: Node path
et: Sisuelemendi teekond
