Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: view
is: vís

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Export
is: Flyt út

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: ok
is: OK
