Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (60 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: License
he: רישיון

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Updated
he: עודכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: <none>
he: <ללא>

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Term
he: סיווג

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: By
he: מאת

en: Start
he: התחלה

en: Both
he: שנייהם

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: minute
he: דקה

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Changed
he: השתנה

en: User name
he: שם משתמש

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Editor
he: עורך

en: ok
he: בסדר

en: Offset
he: היסט

en: Page path
he: נתיב הדף

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Export results
he: ייצוא התוצאות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Alert
he: אתרעה

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה
