Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
