Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Dashboard
hy: Վահանակ
