Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Theme
jv: Tema

en: <none>
jv: <nihil>

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Both
jv: Karone

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
