Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Both
ka: ორივე

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: - All -
ka: - ყველა -
