Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: License
lt: Licenzija

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Theme
lt: Tema

en: <none>
lt: -joks-

en: Issue
lt: Leidinys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term
lt: Terminas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Desc
lt: Maž

en: By
lt: Sukūrė

en: Start
lt: Pradžia

en: Both
lt: Abu

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: ok
lt: Gerai

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Export results
lt: Eksporto rezultatas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Asc
lt: Did

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
