Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: « First
ne: « पहिलो
