Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (52 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: License
oc: Licéncia

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Theme
oc: Tèma

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: hours
oc: oras

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Term
oc: Tèrme

en: Authored by
oc: Escrich per

en: By
oc: Per

en: Both
oc: Los dos

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Node author
oc: Autor del nosèl

en: Offset
oc: Decalatge

en: Page Type
oc: Tipe de pagina

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
