Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: License
sk: Licencia

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term
sk: Termín

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start
sk: Štart

en: Both
sk: Oba

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Node title
sk: Nadpis

en: Changed
sk: Zmenené

en: User name
sk: Meno používateľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: ok
sk: OK

en: Node author
sk: Autor uzla

en: Offset
sk: Ofset

en: Page Type
sk: Typ Stránky

en: Entity type
sk: Typ entity

en: hide
sk: skryť

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Created after
sk: Vytvorené po

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
