Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (48 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: License
ta: உரிமம்

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Theme
ta: தீம்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: ok
ta: சரி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
