Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Anonymous
te: అనామకం

en: minute
te: నిమిషం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: ok
te: సరే

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
