Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
