Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Export
fil: Luwasin

en: Path
fil: Landas

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: Dashboard
fil: Dashbord
