Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (37 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: License
hi: लाइसेंस

en: None
hi: कोई नहीं

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Path
hi: मार्ग

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Theme
hi: थीम

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: By
hi: द्वारा

en: Start
hi: शुरू

en: Both
hi: दोनों

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: minute
hi: मिनट

en: Apply
hi: लागू करें

en: Editor
hi: संपादक

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: Alert
hi: चेतावनी

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: Route name
hi: रूट नाम
