Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: License
hu: Licenc

en: None
hu: Nincs

en: Path
hu: Útvonal

en: Updated
hu: Frissítve

en: Theme
hu: Smink

en: All issues
hu: Minden feladat

en: Issue
hu: Feladat

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: hours
hu: órák

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Demo
hu: Tesztelés

en: By
hu: Beküldő:

en: Start
hu: Kezdete

en: Both
hu: Mindkettő

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Recent
hu: Friss

en: Sort by
hu: Rendezés

en: minute
hu: perc

en: minutes
hu: perc

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: ok
hu: rendben

en: Page path
hu: Oldalútvonal

en: Page Type
hu: Oldaltípus

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: hide
hu: elrejtés

en: Export results
hu: Export eredményei

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Positioning
hu: Elhelyezés

en: Alert
hu: Riasztás

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Classic
hu: Klasszikus

en: pages
hu: oldalak

en: Dark
hu: Sötét

en: First column
hu: Első oszlop

en: Route name
hu: Útvonal neve
