Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: ok
kn: ಸರಿ

en: Panel
kn: ಫಲಕ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
