Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: None
is: Engin

en: Export
is: Flytja út

en: Path
is: Slóð

en: Updated
is: Uppfært

en: Theme
is: Þema

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: hours
is: klukkutímar

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Start
is: Hefst

en: Both
is: Bæði

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: ok
is: Í lagi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
