Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta6) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: License
ar: رخصة

en: None
ar: لا شيء

en: Export
ar: تصدير

en: Path
ar: المسار

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Theme
ar: سمة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: تصفية

en: Demo
ar: عرض توضيحي

en: By
ar: بواسطة

en: Start
ar: البداية

en: Both
ar: كلاهما

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: minute
ar: دقيقة

en: minutes
ar: دقائق

en: Apply
ar: تطبيق

en: Editor
ar: محرر

en: ok
ar: حسنا

en: Page path
ar: مسار الصفحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: hide
ar: إخفاء

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: Alert
ar: تنبيه

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: Route name
ar: اسم المسار
