Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta7) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Pages
bs: Stranice

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
