Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (60 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: License
fi: Lisenssi

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Issue
fi: Numero

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: hours
fi: tunnit

en: Active
fi: Voimassa

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Start
fi: Alkaa

en: Both
fi: Molemmat

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Sort by
fi: Lajittele

en: minute
fi: minuutti

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Lists
fi: Listat

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Apply
fi: Käytä

en: Editor
fi: Editori

en: Panel
fi: Paneelit

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Page path
fi: Sivun polku

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: hide
fi: piilota

en: Export results
fi: Viennin tulokset

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: Videos
fi: Videot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Alert
fi: Varoitus

en: Elements
fi: Elementit

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Classic
fi: Klassinen

en: Dark
fi: Tumma

en: Route name
fi: Reitin nimi
