Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta7) - en to mr translation catalogue (37 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: License
mr: परवाना

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Path
mr: रस्ता

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: All issues
mr: सर्व मुद्दे

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Case sensitive
mr: केस सेन्सेटिव्ह

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
