Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta7) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Pages
se: Siiddut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
