Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
