Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta7) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Lists
sr: Листе

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова

en: Entity type
sr: Тип ентитета
