Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
