Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Audio
be: Аўдыё

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: hours
be: гадзінаў

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Start
be: Пачатак

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: minute
be: хвіліна

en: Apply
be: Ужыць

en: ok
be: так

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Dark
be: Цёмная
