Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: hours
bg: часове

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Labels
bg: Етикети

en: minutes
bg: минути

en: Apply
bg: Търси

en: ok
bg: ок

en: Dashboard
bg: Табло
