Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: ok
bn: ঠিক আছে

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
