Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Editor
br: Embanner
