Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Export
mk: Изнесување

en: Active
mk: Активно

en: Anonymous
mk: Анонимен
