Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta8) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Export
ps: بهرول

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Error
ps: تیروتنه

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Both
ps: دواړه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Lists
ps: لړونه

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Alert
ps: خبراوى
