Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Export
af: Voer uit

en: Path
af: Pad

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Apply
af: Pas toe
