Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Anonymous
ast: Anónimu
