Editoria11y Accessibility Checker (3.0.0-beta9) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Elements
eo: Elementoj
